GÜLFA, Sağlık Festivali’nde Gözde Oldu!

http://adanayerelhaber.com/wp-content/uploads/2019/01/images.png

GÜLFA, Sağlık Festivali’nde Gözde Oldu!

16 Mart 2019  İsa EKİCİ

https://adanayerelhaber.com/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0080-696x462.jpg

GÜLFA, Adana Bakıcım olarak, Adana’da ilk kez düzenlenen Sağlık Festivali’ne katılarak dikkatleri üzerine çekti.

GÜLFA, 1995 yılında Adana’da İnsan Kaynakları alanında faaliyet göstermeye başlayan bir aile şirketidir, İnsan Kaynakları alanındaki Personel Temini, Dönemsel Personel İşgücü Temini, Bordrolama hizmetlerini İŞKUR lisans sahibi Özel İstihdam Bürosu olarak sürdürmektedir.

http://adanayerelhaber.com/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0205-300x199.jpg

Ayrıca kurumsal firmalara lojistik ve işletme destek hizmetleri, satınalma, üretim, depolama, sevkiyat, temizlik, hamaliye, nakliye organizasyonu süreçlerinde ihtiyaç duyacağı hizmet, personel temini ve yönetimi organizasyonu hizmetleri ile toplumda farkındalık yaratmak adına Sağlık Festivali’nin de katılımcısı oldu. Adana Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ilk kez düzenlenen festivalde GÜLFA’ya her yaştan ziyaretçi ilgi gösterdi.

http://adanayerelhaber.com/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0080-300x199.jpg

GÜLFA, İnsan Kaynakları şirketi Genel Müdürü Salih GÜLTEKİN, Bakıcılık Hizmetleri faaliyetleri, sektördeki beklenti ve gelişmeler hakkında , Adana’da ilk kez düzenlenen bu önemli etkinliğe dikkati çekmek ve toplumu bilgilendirmek için katıldıklarını söyledi,  İŞKUR Özel İstihdam Bürosu olmamız nedeni ile, Hasta & Yaşlı Bakıcı, Çocuk & Bebek Bakıcı arayışında olan ailelerden gelen yoğun talepler karşısında, Adana Bakıcım markası ile bu beklentiye cevap vermek üzere, 25 yıla ulaşan kurumsal birikim ve tecrübemizle hizmet sunmaya başladık.

Bu iş için kurduğumuz profesyonel ekibimize, sektörde uzun yıllar marka olmuş İnsan Kaynakları Uzmanımız Arzuhan Tokcan liderlik etmektedir dedi.

http://adanayerelhaber.com/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0191-300x199.jpg

GÜLFA, İnsan Kaynakları Şirketi Genel Müdürü Salih GÜLTEKİN ve İnsan Kaynakları Uzmanı  Arzuhan Tokcan, Adana Tüyap Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ilk kez düzenlenen Sağlık Festivali’nde Adana Valisi Sayın Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri Sayın Tamer Dağlı ve Sayın Ayhan Barut’a ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü’ye firma hakkında tek tek bilgiler verdiler.

 

Facebookta Paylaş